Natació: Competicions Temporada 2016 - 2017

TROFEUS LLIGUES I FONS I ESTILS

Competicions
FONS I ESTILS MINORISA
6A JORNADA LLIGA BENJAMINA - 4A PREBENJAMINA (GEIEG)
TROFEU DE LA MERCÈ (CN ATL BARCELONETA)
6 ALEVINA (CN VALLIRANA)
6ª JORN LLIGA CLUBS ALEVÍ (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
7ª LLIGA ALEVINA (CN MATARÓ)
5ª LLIGA PRE-BENJAMI I 7ª LLIGA BENJAMI (CN MATARÓ)
7A JORNADA LLIGA ALEVI ; 5A JORNADA INFANTIL (CN VILADECANS)
TROFEU MERCAT DEL RAM ALEVÍ (CN VIC ETB)
TROFEU MERCAT DEL RAM CIRCUIT DS NATACIÓ (CN VIC-ETB)
5A LLIGA INF/JUNIOR I ABS - 7A LLIGA ALEVINA (GEIEG)
LL6 ALEVÍ LL6 BEN LL4 PREBEN (CN SANT SADURNÍ)
2 JORNADA FONS I ESTILS (CN IGUALADA)
5A.J.LLIGA PREBENJAMINA I 7A..LLIGA BENJAMINA (CN CALELLA)
3A JORN CAMPIONAT D'OSONA (´NC TORELLÓ)
5ª LL IN/JUN/ABS I 7ª LL ALEVÍ (CN OLOT)
6º LLIGA BENJAMINA, 4ª LLIGA PRE-BENJAMINA (CN OLOT)
4ª JORNADA LLIGA CATALANA PREBENJAMINA/6ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN ATL. BARCELONETA)
7A JORNADA DE LA LLIGA CATALANA ALEVINA (CN RUBÍ)
6A JORNADA DE LA LLIGA CATALANA BENJAMINA I 4A PRE-BENJAMINA (CN RUBÍ)
6ÈNA JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍ (CN MINORISA)
6A JORNADA LLIGA BENJAMI ; 4A PREBENJAMI (CN VILADECANS)
6ªLLIGA ALEVÍ (CN BANYOLES)
5 JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN IGUALADA)
5 JORNADA LLIGA INFANTIL (CN L'HOSPITALET)
6 BENJAMINA 4 PREBENJAMINA (CN VALLIRANA)
TRF SANT QUIRÍ 6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (FED ANDORRANA NATACIÓ)
TROFEU ILURO - CAT ABSOLUTA (CN MATARÓ)
6º JORN LLIGA ALEVINA (CN LLEIDA)
TROFEU FIRES I FESTES SANTA CREU (CN FIGUERES)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ ALEVINA (CN GRANOLLERS)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN PREMIÀ)
LI TROFEU SANT JORDI INFANTIL (CE MEDITERRANI) - PISCINA JOSEP VALLÈS
3ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN IGUALADA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN MOLLERUSSA)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SABADELL)
TROFEU PRIMAVERA CN SABADELL (CN SABADELL)
5A JORNADA LLIGA INFANTIL I TROFEU 92È ANIVERSARI (CN SITGES)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SANT ADRIÀ)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN TERRASSA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN TERRASSA)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN PRAT)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4º JORN PRE-BENJAMÍ (CN CORNELLÀ)
TROFUE CIUTAT DE CALELLA-MONTERDE (CN CALELLA)
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVI (CN VILADECANS)
7ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ I 5ª JORNADA PREBENJAMÍ (VIC ETB CN)
7A J. LLIGA BENJAMINA - 5A J. LLIGA PREBENJAMINA (NC TORELLÓ)
3R TROFEU MERCAT DEL TRASTO (NC TORELLÓ)
4ª LLIGA PREBENJAMÍ I 6ª LLIGA BENJAMÍ (CN MARTORELL)
5ª ALEVINA (CN VALLIRANA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN NAVÀS)
4ª J. LLIGA INFANTIL (CN SABADELL)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN GRANOLLERS)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN BALAGUER)
JORNADA LLIGA INFANTIL I ALEVI (CN FARNERS)
4ª JORNADA LLIGA INF/JUV/ABS + 5ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN FIGUERES)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5A JORN PRE-BENJAMÍ (CN TARREGA)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL / TROFEU MES DE DISBAUXA 17(CN SITGES)
TROFEU CLUBS TERRASSA (CN TERRASSA)
TROFEU CARNESTOLTES /CAT. ABSOLUTA (CN MATARO)
CAMPIONAT CATALUNYA UNIVERSITARI (CN CORNELLA)
FONS I ESTILS TERRASSA
5ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVI (A.N. GRAMANET)
4ª JORNADA INFANTIL I JUNIOR (CN BADALONA)
4ª LLIGA ALEVI (CN ST. ANDREU)
TROFEU VILA DE PUIGCERDA (J. 3ª PREBENJ/5ª BENJ/4ª ALEVI(CN PUIGCERDA)
LLIGA ABSOLUTA + LLIGA INFANTIL (CN MATARO)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
3ª J. LLIGA PREBENJAMINA + 5ª J. LLIGA BENJAMINA (CN PRAT)
4ª JORNADA INFANTIL / JUNIOR / ABSOLUT (CN VALLIRANA)
4ª J. LLIGA CATALANA INFANTIL (CN LLEIDA)
IX TROFEU CN PINETONS- CARDEDEU (CN PINETONS)
4ª LLIGA INFANTIL I TROFEU JUNIOR - ABSOLUT (CN MARTORELL)
TROFEU SANT CASIMIR LLIGA CAT / 5ª J. ALEVI I 4ª INFANTIL (CN ST JULIA DE LOIRA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN VENDRELL)
3ª JORN PRE-BENJAMI, 5ª JORN BENJAMÍ I 5ª JORN ALEVÍ (CN SITGES)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CALDES)
TROFEU PRIMAVERA + 2ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN SABADELL)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
TROFEU 50 ANIVERSARI C.N. FARNERS (CN FARNERS)
VII MASTERS LLARGA DISTANCIA P50 - V RELLEUS MASTERS MITJA DISTANCIA (CN VILANOVA) PISCINA BADIA DEL VALLÈS P50
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (SABADELL)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (GEN ROSES)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN PREMIA)
XIV MEMORIAL RAMON CONDOMINES (CP PUIGCERDA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN CERVERA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN LLORET DE MAR)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN BADALONA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CATALUNYA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (EUROPA SPORTS CENTRE)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN FIGUERES)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL + TROFEU PRIMAVERA(CN RUBI - CAN ROSES)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL + 5ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN SITGES)
6ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN HOSPITALET)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA + TROFEU MARÇ (CN BARCELONA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN BERGA)
2ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN MINORISA)
5ª JORNADA LLIGA (AE SANTA EULALIA)
4ª JORNADA LLIGA ALEVI/INFANTIL/JUNIOR I ABSOLUT (ACF SALLENT)
II TROFEU PRIMAVERA (CN TERRASSA)
I TROFEU CIUTAT MANRESA (CN MINORISA)
COPA CATALANA CLUBS ABSOLUTA - 3ª DIVISIÓ (CN IGUALADA)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA - 3ª FASE 1-6 - TROF CIUTAT CORNELLÀ (CN CORNELLA) PISC CAN MERCADER P50
CAMPIONAT PROVINCIAL TARRAGONA (CN TARRACO)
COPA CATALANA FONS OPEN - JORN PRIMAVERA (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
FINAL COPA CATALANA INFANTIL GRUP A (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
FINAL COPA CATALANA ALEVÍ GRUP A (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CE MEDITERRANI)
5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN BARCELONA)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN CORNELLÀ)
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVI (CAMBRILS CN)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN ATLETIC-BARCELONETA)
COPA CATALANA CLUBS ABSOLUTA - 2ª DIVISIÓ (CN GRANOLLERS)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN LLEIDA)
TROFEU ASCENCIO (CN GRANOLLERS)
IV TROFEU ALBERT BARRI BENJ - PRE-BENJ (CEN BALAGUER)
IV TROFEU ALBERT BARRI AL-INF-ABS (CEN BALAGUER)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA - 3ª FASE (AN GRAMENET)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BARCELONA)
7ª JORN LLIGA BENJAMINA I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CN MONTJUIC)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN NAVAS)
V CAMPIONAT PROVINCIAL GIROSONA NATACIÓ - CAT ALEVÍ (GE I EG)
7ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ (CN TERRASSA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN ESPLUGUES)
TORNEIG DEL BAGES (ACF SALLENTINA)
XXXIII TROFEU EXCEL.LENTISSIM AJUNTAMENT VILADECANS (CN VILADECANS)
TROFEU DEL BAGES-BEGUEDÀ (C.N. NAVÀS)
3ª JORNADA CHALLENGE DAVID MONER (C.P. FLAÇA)
1ª JORNADA COPA PIRINEUS (C. P. FLAÇA)
TORNEIG DEL BAGES (C.N. BERGA-EL TOSSALET)
TORNEIG DEL BAGES (C.N. BERGA-EL TOSSALET)
CRITERIUM PROVINCIAL GIRONA
TROFEU CIUTAT DE GIRONA - CIRCUIT GIROSONA (GE I EG)
FINAL LLIGA ALEVÍ GRUP C (CN TARRACO)
TORNEIG DEL BAGES (ACF SALLENTINA)
57ª CHALLENGE DAVID MONER (ACEJ LA JONQUERA)
TROFEU ESTIU SABADELL (CN SABADELL)
COPA CATALANA INFANTIL GRUP B (CN OLOT)
TROFEU ESTIU (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS P50
COPA CATALANA INFANTIL GRUP C (CN LLORET DE MAR)
COPA CATALANA ALEVI - GRUP B (CN MINORISA)
FINAL COPA CATALANA ALEVINA GRUP D-SUD (AN GRAMENET) P25
TROFEU D´ESTIU (CN BADIA) P25
FINAL COPA CATALANA ALEVINA GRUP D-NORD (CN LLORET DE MAR) P25
TROFEU FIRES MATARÓ (CN MATARO) P50
59ª COPA PIRINEUS (ACEJ LA JONQUERA)
TROFEU ESPLUGUES (CN ESPLUGUES)
FONS I ESTILS ALEVÍ - TORNEIG PRIMAVERA (CN CALDES)
CAMPIONAT PROVINCIAL (CE INEFC LLEIDA)
7ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SANT ADRIA)
TROFEU C.N. L´HOSPITALET ABS-JUN-INF (CN L´HOSPITALET)
XXXV TROFEU RAMON BARRERA
XLI TROFEU CIUTAT DE REUS
7ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN PREMIÀ)
TROFEU FIRA ST ISIDRE - 5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN CERVERA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN IGUALADA)
LLIGA ABSOLUTA NATACIÓ - 2ª FASE (GE I EG)
5ª JORN LLIGA INFANTIL-7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5ª PRE-BENJAMÍ (AECF SALLENTINA)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN REUS PLOMS)
7ª JORNADA LLIGA ALEVÍ I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CE EUROPA ESP. CENTRE)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN CATALUNYA)
MEETING ENCAMP 2017
5ª JORN LLIGA INF, JUN, ABSO I 7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN RIEMBAU-PLATJA D´ARO)
7ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN SANT ANDREU)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN CERVERA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN SANT ANDREU)
6ª JORN LLIGA ALEVINA (CN CATALUNYA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN SABADELL)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN PARETS)
5ª JORNADA LLIGA INFANTIL (CN GRANOLLERS)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN TÀRRACO)
TROFEU PRIMAVERA (CN TERRASSA)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN CORNELLÀ-CAN MILLARS)
I TROFEU MARTORELL (CN MARTORELL)
XVIII TROFEU CANÒLICH DE NATACIÓ (FAN) PISC CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ LÒRIA
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BADALONA)
TROFEU FESTES DE MAIG (CN BADALONA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN SABADELL)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN PRAT) PISC FONDO D´EN PEIXO
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN IGUALADA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN SANT FELIU)
XVI MEMORIAL FELICIÀ CUEN (FAN) PISC COL.LEGI SANT ERMENGOL
XX TROFEU ANFORA DE NATACIÓ (FAN) PISC COMUNAL D´ESCALDES ENGORDANY
OPEN ANDORRA - FONS I ESTILS CAT ALEVÍ (FAN) PISC CENTRE ESPORTIU DELS SERRADELLS
TROFEU CIUTAT DE TÀRREGA (CN TÀRREGA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN BADALONA)
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CN GRANOLLERS)
5ª JORNA LLIGA INFANTIL - TROFEU 92È ANIVERSARI (CN SITGES)
COPA CATALANA ABSOLUTA CLUBS 1ª DIV - 105 PREMI PASQUA NATACIÓ (CN BARCELONA)
2ª JORN FONS I ESTILS CAT ALEVÍ (CN LLORET DE MAR)
5ª JORN LLIGA INFANTIL - TROFEU PRIMAVERA (CN BADIA)
2ª JORN COPA PIRINEUS (CP SANT JOANENC)
7ª JORN LLIGA BENJAMINA I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CN PINETONS CARDEDEU)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN SANT FELIU)
TROFEU CAMBRILS CN (CAMBRILS CN)
TROFEU MAIGMATCH 2017 (CN VILAFRANCA)
TROFEU JOSEP TRESSERRAS (CN BANYOLES)
3ª JORNADA LLIGA (CN BARCELONA)
4ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MONTJUIC)
2 JORNADA LLIGA CAT BENJAMINA (CN A. BARCELONETA)
2ª LLIGA ALEVINA (CN SABADELL)
NEDADOR COMPLET (CN BADALONA)
TROFEU SANT JOSAFAT / 2ª LLIGA BENJ-ALEVI (CN S. JULIA DE LORIA)
LLIGA ALEVINA FONS I ESTILS (CN HOSPITALET)
TROFEU ANIVERSARI XXXIII (CN CORNELLA)
2ª LLIGA INFANTIL-JUNIOR-ABSOLUT (CN MARTORELL)
2ª JORNADA LLIGA INF/JUV/ABS (CN GRANOLLERS)
2ª LLIGA INF / ABS + 2ª LLIGA ALEVINA(CN BANYOLES)
2ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN IGUALADA)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN RUBI)
2ª LLIGA INF + 2ª LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN TARREGA)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVI (CN MATARO)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN BADALONA)
TROFEU MINIMES CAMBRILS (CN CAMBRILS
TROFEU SAN ANDREU (CN SAN ANDREU)
TROFEU DE SANT NARCIS
2ª LLIGA CATALANA ALEVINA
2ª JORNADA LLIGA ALEVI - TROFEU TARDOR (CN VILADECANS)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL I JORNADA LLIGA ABSOLUTA (CN IGUALADA)
2º JORNADA LLIGA CATALANA (CLUB SALLENTINA)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA INFANTIL (CN LLEIDA)
3º JORN. BENJ I LLIGA ALEVI - 1ª JORN PREBENJ (CN REUS)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PRAT FONDO D´EN PEIXO)
1ª LLIGA INFANTIL I ABSOLUTA (CN TERRASSA)
3ª LLIGA ALEVINA (CN ESPLUGUES)
2ª LLIGA INF/JUN/ABS + TROFEU (CN VILAFRANCA)
2ª LLIGA CATALANA BENJAMI (CN TERRASSA)
TROFEU DE LA TARDOR (CN BADIA)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL-JUNIOR-ABSOLUT(CN TARRACO)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN SITGES)
2ª JORNADA LLIGA D´EQUIPS (CN MOLLERUSSA)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN ST ANDREU)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PINETONS CARDEDEU)
4ª LLIGA ALEVI (CN ESPLUGUES)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN OLOT)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
2º JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN PRAT)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (INEF LLEIDA)
1ª LLIGA CATALANA ABSOLUTA I INFANTIL (CN PREMIA)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN SANT FELIU)
2ª JORNADA LLIGA PER EQUIP PREBENJAMI (CN EUROPA SPORTS)
2ª JORNADA LLIGA PER EQUIP PREBENJAMI (CN PIERA)
XXVI TROFEU HIPOCAMPUS (CN SERRADELLS)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN BARCELONA)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN ROSES)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMI (CEM BESOS)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA (CN SALLENT)
VII TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA (CN LLORET)
FONS I ESTILS ABSOLUT(CN CORNELLA)
1ª JORNADA LLIGA CLUBS ALEVI (CN VILAFRANCA)
FONS I ESTILS (CN BARCELONA)
FONS I ESTILS ABSOLUT-JUNIOR I 1ª JORN LLIGA INF (CN SITGES)
FONS I ESTILS (CN TERRASSA)
1ª JORNADA LLIGA EQUIPS BENJAMINA I PREBENJAMINA(CN STA PERPETUA)
1ª JORNADA LLIGA ALEVIN (CN VILADECANS)
1ª JORNADA JUNIOR ( CN BADALONA)
1ª JORNADA INFANTIL (CN BADALONA)
FONS I ESTILS - 1ª JORNADA LLIGA INFANTIL(CN LLEIDA)
1ª LLIGA ALEVINA (CN MARTORELL)
1ª LLIGA ABSOL - JUN - INF - ALEVINA (CN TARRACO)
TROFEU LLIGAS FONS I ESTILS (CN CALDES)
1ª LLIGA ALEVINA (CN OLOT)
1ª JORNADA LLIGA CATALANA CN SAN FELIU
TROFEU SANT BRU + 1 LLIGA CATALANA BEN-ALEV-INF-JUNIOR-ABS
FONS I ESTILS ABSOLUT-JUNIOR (CN SAN ANDREU - 25 M)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I TROFEU TARDOR INF/JUV/ABS BALAGUER
1ª JORNADA DE LLIGA D´EQUIPS PREBENJAMINA INEF LLEIDA
FONS I ESTILS ALEVÍ FIGUERES
FONS I ESTILS GRANOLLERS
FONS I ESTILS LLORET DE MAR
FONS I ESTILS (CN ESPLUGUES)
FONS I ESTILS ALEVI (CN BADIA)
1ª JORN LLIGA CAT. BENJ/PER EQUIPS PREBENJ(CN BERGA)
2ª JORNADA LLIGA CAT. ABSOL + 2ª LLIGA INFANTIL (CN MINORISA)
1ª JORNADA BENJAMI (CN EUROPA SPORTS)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN VALLIRANA)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN VENDRELL)
1ª JORN EQUIPS I 1ª LLIGA BENJAMINA
1ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN BADIA)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN CENTELLES)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN CATALUNYA)
1ª LLIGA CATALANA ALEVINA (CN PREMIA)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN VILADECANS)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN SABADELL)
FONS I ESTILS (CN SABADELL)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN SABADELL)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN FARNERS)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
1ª JORNADA DE LLIGA ALEVI (CN IGUALADA)
1ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
1ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN SANT ANDREU)
1ª JORNADA ALEVINA (CN PRAT)
1ª JORNADA LLIGA CLUBS BENJAMI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
1ª JORN LLIGA CLUBS ALEVI (CE MEDITERRANI ) - PISCINA REGENT MENDIETA
1ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN CERVERA)
2A ETAPA: 20È FONS I ESTILS MÀSTERS CN SABADELL (26-11-2016)
2ª LLIGA INF/JUN/ABS + 2ª LLIGA ALEVINA (CN LLORET)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN BADALONA)
FONS I ESTILS ALEVI (CN CAMBRILS)
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN VILAFRANCA)
3ª J. LLIGA INFANTIL I 4ª J. LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN ST. FELIU)
3ª J. LLIGA ABS I 3ª J. LLIGA INFANTIL (CN BADIA)
3ª J. LLIGA ABS I JUNIOR (CN SANT SADURNI)
II TROFEU CLUB NATACIO RUBI (CN RUBI - CAN ROSES)
2ª J. LLIGA PRE-BENJAMI - 4ª J. LLIGA BENJAMI (CN MATARO)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL (CN BARCELONA)
FONS I ESTILS ALEVI (CN LLEIDA)
2 JORNADA LLIGA CAT BENJAMINA (AN GRAMANET)
3ª JORNADA LLIGA INF / JUN / ABSOLUT I 4ª J. ALEVINA(CN G.E.I.E.G)
5A ETAPA: XI TROFEU MÀSTER CIUTAT DEL PRAT (21-01-2017)
3ª LLIGA INFANTIL I LLIGA CATALANA ABS-JUN (CN S. ANDREU)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA INFANTIL (CN PREMIA)
TRF SANT PATROCLE/3ª LL. CAT INF/ FE ALEVI/ 4ª BENJ/2ª PREBENJ (CN SERRADELLS)
FONS I ESTILS ALEVI (CN GRANOLLERS)
FONS I ESTILS ALEVI (CN CORNELLA)
3ª J. LLIGA ABS / JUN / INF (CN GRANOLLERS)
TROFEU DE REIS I GRAN PREMI TURBO (CN LLEIDA)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN CATALUNYA)
1ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN CERVERA)
4ª J. BENJAMINA/ 2ª J. PREBENJAMINA I 1ª J. FONS I ESTILS ALEVI(CN NAVAS)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN IGUALADA)
4ª J. BENJAMINA/ 2ª J. PREBENJAMINA (CN SABADELL)
4ª J. LLIGA ALEVI (CN GRANOLLERS)
4ª J. LLIGA ALEVI I TROFEU MINIMES (CEN BALAGUER)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CORNELLA)
4ª LLIGA ALEVI - II TORNEIG HIVERN (CN CALDES)
4ª JORNADA LLIGA CLUBS ALEVI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
2ª JORNADA CAMPIONAT D`OSONA (CN TORELLO)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN VILADECANS)
4ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVI (CN L´HOSPITALET)
4ª J. LLIGA BENJAMINA (CN VALLIRANA)
4ª J. LLIGA BENJAMINA-ALEVI / 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN VILA-SECA)
1ª LLIGA FONS I ESTILS ALEVI (CN TERRASSA)
4º JORNADA ALEVI (CN BADALONA)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN CALDES)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN FARNERS)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN SANT ANDREU)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN PORT D´ARO)
4ª LLIGA ALEVI (CN MARTORELL)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN MANRESA)
4ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN IGUALADA)
2ª J. LLIGA PRE-BENJAMI - 4ª J. LLIGA BENJAMI (CN PRAT)
3ª J. LLIGA ABS I JUNIOR (CN IGUALADA )
FONS I ESTILS ALEVI (CN VILADECANS)
3ª LLIGA INFANTIL, JUNIOR I ABS, 4ª ALEVINA (CN OLOT)
2ª J. LLIGA PREBENJAMINA / 4ª J. LLIGA BENJAMINA (CN ATL. BARCELONETA)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA + TROFEU TARDOR (CN INEF LLEIDA)
3ª LLIGA CATALANA ALEVI (CN ST. ANDREU)
XLII TROFEU NADAL (CN TARRACO)
XI GP NATACIÓ MÀSTERS ANTONI MARRUGST (CN VILANOVA) PISCINA MUNICIPAL BADIA DEL VALLÈS P25
3ª JORN CLUBS BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MEDIETA
TROFEU 50É ANIVERSARI CN FIGUERES (CN FIGUERES)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN RUBI)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN TORELLO)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN BADIA)
3ª LLIGA CAT ABSOL/JUN/INF (CN CORNELLA)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN LLORET DE MAR)
1ª JORNADA LLIGA PREBENJAMI I 3ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MINORISA)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN VIC-ETB)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
TROFEU NADAL FAN/1ª LLIGA PREB/2ª INF/3ª BENJ I ALEVI (CN SERRADELLS)
3ª LLIGA ALEVINA (CN BARCELONA)
3ª LLIGA BENJ/3ª LLIGA ALEV /1 JORN PREBENJ(CN REUS)
TROFEU RAUL RAMOS (CN OLOT)
3ª LLIGA ALEVINA / 2ª JORNADA LLIGA INF(CN ATL - BARCELONETA)
3ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVINA (CN MOLINS)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN NAVAS)
3ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN HOSPITALET)
3ª JORNADA INF/JUN/ABSOLUT (CN VALLIRANA)
FONS I ESTILS ALEVÍ - I TORNEIG HIVERN (CN CALDES)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN ST. SADURNI)
3ª LLIGA BEJAMI I 1ª LLIGA PREBENJAMI (CN MARTORELL)
3ª J. LLIGA ABS / JUN / INF (CN TARRACO)
1ª JORNADA CAMPIONAT D´OSONA (CN TORELLO)
FONS I ESTILS ALEVI (CN VIC-ETB)
VIII MASTER LLARGA DISTANCIA 3000 / VII RELLEUS MD 4 X 200 (CN VILANOVA) CENTRE ESPORT I SALUT "LA PISCINA"
3ª JORNADA LLIGA INFANTIL/JUNIOR I ABSOLUT (CN TARREGA)
3ª J. LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN MOLLERUSSA)
3ª J. LLIGA BENJAMI I ALEVINA I 1ª PREBENJAMI (CN SALLENT)
3ª JORNADA LLIGA INF / JUN / ABSOLUT (CN NAVAS)
LLIGA BENJAMI I PREBENJAMI (CN BARCELONA)
3ª JORNADA LLIGA BENJAMI / ALEVI (CN TERRASSA)
1ª JORNADA LLIGA PREBENJAMI I 3ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PRAT)
2ª JORNADA PREBENJAMINA I 4ª JORNADA BENJAMINA (CN CALELLA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN CALELLA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN LLORET)
3ª JORNADA ALEVI (CN BADALONA)
3ª LLIGA BEJAMI I 1ª LLIGA PREBENJAMI (CN ESPLUGUES)
SANT ANDREU SWIMMING MEETING (CN SANT ANDREU)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA I TROFEU DESEMBRE (CN PREMIA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN BANYOLES)
3º JORNADA LLIGA BENJAMI (CN VILADECANS)

MASTERS

CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS DE NATACIÓ

CAMPIONATS DE CATALUNYA

CIRCUIT MARE NOSTRUM

COMPETICIÓ NO FCN