Natació: Competicions Temporada 2016 - 2017

TROFEUS LLIGUES I FONS I ESTILS

Competicions
FONS I ESTILS MINORISA
VII MASTERS LLARGA DISTANCIA P50 - V RELLEUS MASTERS MITJA DISTANCIA (CN VILANOVA) PISC A DETERMINAR P50
6ªLLIGA ALEVÍ (CN BANYOLES)
4ª LLIGA PREBENJAMÍ I 6ª LLIGA BENJAMÍ (CN MARTORELL)
6 BENJAMINA 4 PREBENJAMINA (CN VALLIRANA)
5ª ALEVINA (CN VALLIRANA)
3ª JORN PRE-BENJAMI, 5ª JORN BENJAMÍ I 5ª JORN ALEVÍ (CN SITGES)
TROFEU PRIMAVERA + 2ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN SABADELL)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN ATLÈTIC-BARCELONETA)
TROFEU 50 ANIVERSARI C.N. FARNERS (CN FARNERS)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (SABADELL)
6ÈNA JORNADA LLIGA CATALANA ALEVÍ (CN MINORISA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (GEN ROSES)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN PREMIA)
XIV MEMORIAL RAMON CONDOMINES (CP PUIGCERDA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN CERVERA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CALDES)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN LLORET DE MAR)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CATALUNYA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (EUROPA SPORTS CENTRE)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
6A JORNADA LLIGA BENJAMI ; 4A PREBENJAMI (CN VILADECANS)
6A JORNADA DE LA LLIGA CATALANA BENJAMINA I 4A PRE-BENJAMINA (CN RUBÍ)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL + TROFEU PRIMAVERA(CN RUBI - CAN ROSES)
7A JORNADA LLIGA ALEVI ; 5A JORNADA INFANTIL (CN VILADECANS)
5 JORNADA LLIGA INFANTIL (CN L'HOSPITALET)
2 JORNADA FONS I ESTILS (CN IGUALADA)
5 JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN IGUALADA)
TROFEU DE LA MERCÈ (CN ATL BARCELONETA)
6 ALEVINA (CN VALLIRANA)
6ª JORN LLIGA CLUBS ALEVÍ (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
7ª LLIGA ALEVINA (CN MATARÓ)
5ª LLIGA PRE-BENJAMI I 7ª LLIGA BENJAMI (CN MATARÓ)
TROFEU MERCAT DEL RAM ALEVÍ (CN VIC ETB)
7A JORNADA DE LA LLIGA CATALANA ALEVINA (CN RUBÍ)
TROFEU MERCAT DEL RAM CIRCUIT DS NATACIÓ (CN VIC-ETB)
5A LLIGA INF/JUNIOR I ABS - 7A LLIGA ALEVINA (GEIEG)
6A JORNADA LLIGA BENJAMINA - 4A PREBENJAMINA (GEIEG)
LL6 ALEVÍ LL6 BEN LL4 PREBEN (CN SANT SADURNÍ)
5A.J.LLIGA PREBENJAMINA I 7A..LLIGA BENJAMINA (CN CALELLA)
3A JORN CAMPIONAT D'OSONA (´NC TORELLÓ)
5ª LL IN/JUN/ABS I 7ª LL ALEVÍ (CN OLOT)
6º LLIGA BENJAMINA, 4ª LLIGA PRE-BENJAMINA (CN OLOT)
4ª JORNADA LLIGA CATALANA PREBENJAMINA/6ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN ATL. BARCELONETA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN FIGUERES)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL + 5ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
3R TROFEU MERCAT DEL TRASTO (NC TORELLÓ)
4ª LLIGA ALEVI (CN ESPLUGUES)
3ª J. LLIGA PREBENJAMINA + 5ª J. LLIGA BENJAMINA (CN PRAT)
4ª JORNADA INFANTIL / JUNIOR / ABSOLUT (CN VALLIRANA)
4ª J. LLIGA CATALANA INFANTIL (CN LLEIDA)
IX TROFEU CN PINETONS- CARDEDEU (CN PINETONS)
4ª LLIGA INFANTIL I TROFEU JUNIOR - ABSOLUT (CN MARTORELL)
TROFEU JOSEP TRESSERRAS (CN BANYOLES)
4ª JORNADA LLIGA ALEVI/INFANTIL/JUNIOR I ABSOLUT (ACF SALLENT)
4ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MONTJUIC)
4ª J. LLIGA ALEVI (CN GRANOLLERS)
LLIGA ABSOLUTA + LLIGA INFANTIL (CN MATARO)
FONS I ESTILS TERRASSA
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN CORNELLA)
4ª LLIGA ALEVI - II TORNEIG HIVERN (CN CALDES)
4ª JORNADA LLIGA CLUBS ALEVI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
2ª JORNADA CAMPIONAT D`OSONA (CN TORELLO)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN VILADECANS)
4ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVI (CN L´HOSPITALET)
4ª J. LLIGA BENJAMINA (CN VALLIRANA)
4ª J. BENJAMINA/ 2ª J. PREBENJAMINA (CN SABADELL)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
TROFEU VILA DE PUIGCERDA (J. 3ª PREBENJ/5ª BENJ/4ª ALEVI(CN PUIGCERDA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN SITGES)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN BALAGUER)
6ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN HOSPITALET)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA + TROFEU MARÇ (CN BARCELONA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN BERGA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN BADALONA)
5ª JORNADA LLIGA ALEVI-BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN VENDRELL)
5ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVI (A.N. GRAMANET)
TROFEU SANT CASIMIR LLIGA CAT / 5ª J. ALEVI I 4ª INFANTIL (CN ST JULIA DE LOIRA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I 3ª PREBENJAMINA (CN GRANOLLERS)
JORNADA LLIGA INFANTIL I ALEVI (CN FARNERS)
4ª LLIGA ALEVI (CN ST. ANDREU)
4ª JORNADA LLIGA INF/JUV/ABS + 5ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN FIGUERES)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5A JORN PRE-BENJAMÍ (CN TARREGA)
4ª JORNADA LLIGA INFANTIL / TROFEU MES DE DISBAUXA 17(CN SITGES)
TROFEU CLUBS TERRASSA (CN TERRASSA)
TROFEU CARNESTOLTES /CAT. ABSOLUTA (CN MATARO)
CAMPIONAT CATALUNYA UNIVERSITARI (CN CORNELLA)
4ª J. LLIGA INFANTIL (CN SABADELL)
3ª JORNADA LLIGA (CN BARCELONA)
4ª JORNADA INFANTIL I JUNIOR (CN BADALONA)
5A JORNADA LLIGA INFANTIL I TROFEU 92È ANIVERSARI (CN SITGES)
7A J. LLIGA BENJAMINA - 5A J. LLIGA PREBENJAMINA (NC TORELLÓ)
4º JORNADA ALEVI (CN BADALONA)
TROFEU CIUTAT DE TÀRREGA (CN TÀRREGA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN SABADELL)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN PRAT) PISC FONDO D´EN PEIXO
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN IGUALADA)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN SANT FELIU)
XVI MEMORIAL FELICIÀ CUEN (FAN) PISC COL.LEGI SANT ERMENGOL
XX TROFEU ANFORA DE NATACIÓ (FAN) PISC COMUNAL D´ESCALDES ENGORDANY
OPEN ANDORRA - FONS I ESTILS CAT ALEVÍ (FAN) PISC CENTRE ESPORTIU DELS SERRADELLS
XVIII TROFEU CANÒLICH DE NATACIÓ (FAN) PISC CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ LÒRIA
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CN GRANOLLERS)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BADALONA)
5ª JORNA LLIGA INFANTIL - TROFEU 92È ANIVERSARI (CN SITGES)
COPA CATALANA ABSOLUTA CLUBS 1ª DIV - 105 PREMI PASQUA NATACIÓ (CN BARCELONA)
2ª JORN FONS I ESTILS CAT ALEVÍ (CN LLORET DE MAR)
5ª JORN LLIGA INFANTIL - TROFEU PRIMAVERA (CN BADIA)
2ª JORN COPA PIRINEUS (CP SANT JOANENC)
7ª JORN LLIGA BENJAMINA I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CN PINETONS CARDEDEU)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN SANT FELIU)
TROFEU CAMBRILS CN (CAMBRILS CN)
TROFEU MAIGMATCH 2017 (CN VILAFRANCA)
TROFEU FESTES DE MAIG (CN BADALONA)
I TROFEU MARTORELL (CN MARTORELL)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN CORNELLÀ-CAN MILLARS)
COPA CATALANA CLUBS ABSOLUTA - 2ª DIVISIÓ (CN GRANOLLERS)
COPA CATALANA FONS OPEN - JORN PRIMAVERA (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
FINAL COPA CATALANA INFANTIL GRUP A (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
FINAL COPA CATALANA ALEVÍ GRUP A (CE MEDITERRANI) PISC JOSEP VALLÈS
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CE MEDITERRANI)
5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN BARCELONA)
II TROFEU PRIMAVERA (CN TERRASSA)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN CORNELLÀ)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN ATLETIC-BARCELONETA)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN LLEIDA)
FONS I ESTILS ALEVÍ - TORNEIG PRIMAVERA (CN CALDES)
TROFEU ASCENCIO (CN GRANOLLERS)
IV TROFEU ALBERT BARRI BENJ - PRE-BENJ (CEN BALAGUER)
IV TROFEU ALBERT BARRI AL-INF-ABS (CEN BALAGUER)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA - 3ª FASE (AN GRAMENET)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN BARCELONA)
7ª JORN LLIGA BENJAMINA I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CN MONTJUIC)
FONS I ESTILS ALEVÍ (CN NAVAS)
TROFEU ESPLUGUES (CN ESPLUGUES)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ - 5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN ESPLUGUES)
7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN BADALONA)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN CATALUNYA)
7ª JORNADA LLIGA BENJAMÍ I 5ª JORNADA PREBENJAMÍ (VIC ETB CN)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN MOLLERUSSA)
2ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN MINORISA)
TROFEU ILURO - CAT ABSOLUTA (CN MATARÓ)
6º JORN LLIGA ALEVINA (CN LLEIDA)
TROFEU FIRES I FESTES SANTA CREU (CN FIGUERES)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ ALEVINA (CN GRANOLLERS)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN PREMIÀ)
LI TROFEU SANT JORDI INFANTIL (CE MEDITERRANI) - PISCINA JOSEP VALLÈS
3ª FASE LLIGA ABSOLUTA (CN IGUALADA)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SABADELL)
5ª JORNADA LLIGA (AE SANTA EULALIA)
TRF SANT QUIRÍ 6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (FED ANDORRANA NATACIÓ)
TROFEU PRIMAVERA CN SABADELL (CN SABADELL)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SANT ADRIÀ)
5ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN TERRASSA)
5ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN TERRASSA)
6ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN PRAT)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4º JORN PRE-BENJAMÍ (CN CORNELLÀ)
TROFUE CIUTAT DE CALELLA-MONTERDE (CN CALELLA)
2ª JORN FONS I ESTILS ALEVI (CN VILADECANS)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN NAVÀS)
CAMPIONAT PROVINCIAL (CE INEFC LLEIDA)
TROFEU PRIMAVERA (CN TERRASSA)
7ª JORNADA LLIGA ALEVÍ (CN SANT ADRIA)
TROFEU C.N. L´HOSPITALET ABS-JUN-INF (CN L´HOSPITALET)
XXXV TROFEU RAMON BARRERA
XLI TROFEU CIUTAT DE REUS
7ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN PREMIÀ)
TROFEU FIRA ST ISIDRE - 5ª JORN LLIGA INFANTIL (CN CERVERA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN IGUALADA)
LLIGA ABSOLUTA NATACIÓ - 2ª FASE (GE I EG)
5ª JORN LLIGA INFANTIL-7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 5ª PRE-BENJAMÍ (AECF SALLENTINA)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ-7ª JORN LLIGA BENJAMÍ-5ª JORN LLIGA PRE-BENJAMÍ (CN REUS PLOMS)
7ª JORNADA LLIGA ALEVÍ I 5ª JORN LLIGA PRE-BENJ (CE EUROPA ESP. CENTRE)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN TÀRRACO)
MEETING ENCAMP 2017
5ª JORN LLIGA INF, JUN, ABSO I 7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN RIEMBAU-PLATJA D´ARO)
7ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN SANT ANDREU)
7ª JORN LLIGA ALEVÍ (CN CERVERA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN SANT ANDREU)
6ª JORN LLIGA ALEVINA (CN CATALUNYA)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN SABADELL)
6ª JORN LLIGA BENJAMÍ I 4ª JORN PRE-BENJAMÍ (CN PARETS)
5ª JORNADA LLIGA INFANTIL (CN GRANOLLERS)
4ª J. LLIGA BENJAMINA-ALEVI / 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN VILA-SECA)
4ª J. LLIGA ALEVI I TROFEU MINIMES (CEN BALAGUER)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN CALDES)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN BADALONA)
2ª LLIGA INFANTIL-JUNIOR-ABSOLUT (CN MARTORELL)
2ª JORNADA LLIGA INF/JUV/ABS (CN GRANOLLERS)
2ª LLIGA INF / ABS + 2ª LLIGA ALEVINA(CN BANYOLES)
2ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN IGUALADA)
2 JORNADA LLIGA CAT BENJAMINA (CN A. BARCELONETA)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN RUBI)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN TARREGA)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVI (CN MATARO)
TROFEU MINIMES CAMBRILS (CN CAMBRILS
LLIGA ALEVINA FONS I ESTILS (CN HOSPITALET)
TROFEU SAN ANDREU (CN SAN ANDREU)
TROFEU DE SANT NARCIS
2ª LLIGA CATALANA ALEVINA
2ª JORNADA LLIGA ALEVI - TROFEU TARDOR (CN VILADECANS)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL I JORNADA LLIGA ABSOLUTA (CN IGUALADA)
2º JORNADA LLIGA CATALANA (CLUB SALLENTINA)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMI (CEM BESOS)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PRAT FONDO D´EN PEIXO)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA (CN SALLENT)
TROFEU ANIVERSARI XXXIII (CN CORNELLA)
TROFEU SANT JOSAFAT / 2ª LLIGA BENJ-ALEVI (CN S. JULIA DE LORIA)
1ª JORNADA BENJAMI (CN EUROPA SPORTS)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN SANT FELIU)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN ST ANDREU)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PINETONS CARDEDEU)
1ª LLIGA INFANTIL I ABSOLUTA (CN TERRASSA)
2ª LLIGA INF/JUN/ABS + 2ª LLIGA ALEVINA (CN LLORET)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
2º JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN PRAT)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (INEF LLEIDA)
1ª LLIGA CATALANA ABSOLUTA I INFANTIL (CN PREMIA)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN FARNERS)
NEDADOR COMPLET (CN BADALONA)
2ª JORNADA LLIGA PER EQUIP PREBENJAMI (CN PIERA)
XXVI TROFEU HIPOCAMPUS (CN SERRADELLS)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN BARCELONA)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN ROSES)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN OLOT)
3º JORN. BENJ I LLIGA ALEVI - 1ª JORN PREBENJ (CN REUS)
2ª LLIGA INF + 2ª LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
2ª JORNADA LLIGA CATALANA INFANTIL (CN LLEIDA)
2ª LLIGA ALEVINA (CN SABADELL)
1ª JORN LLIGA CAT. BENJ/PER EQUIPS PREBENJ(CN BERGA)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN VALLIRANA)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN SITGES)
1ª LLIGA ALEVINA (CN MARTORELL)
FONS I ESTILS ABSOLUT-JUNIOR I 1ª JORN LLIGA INF (CN SITGES)
FONS I ESTILS (CN TERRASSA)
1ª JORNADA LLIGA EQUIPS BENJAMINA I PREBENJAMINA(CN STA PERPETUA)
1ª JORNADA LLIGA ALEVIN (CN VILADECANS)
1ª JORNADA JUNIOR ( CN BADALONA)
1ª JORNADA INFANTIL (CN BADALONA)
FONS I ESTILS - 1ª JORNADA LLIGA INFANTIL(CN LLEIDA)
FONS I ESTILS ABSOLUT(CN CORNELLA)
TROFEU LLIGAS FONS I ESTILS (CN CALDES)
1ª JORNADA LLIGA CLUBS ALEVI (CN VILAFRANCA)
1ª LLIGA ALEVINA (CN OLOT)
1ª JORNADA LLIGA CATALANA CN SAN FELIU
TROFEU SANT BRU + 1 LLIGA CATALANA BEN-ALEV-INF-JUNIOR-ABS
FONS I ESTILS ABSOLUT-JUNIOR (CN SAN ANDREU - 25 M)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA I TROFEU TARDOR INF/JUV/ABS BALAGUER
1ª JORNADA DE LLIGA D´EQUIPS PREBENJAMINA INEF LLEIDA
FONS I ESTILS ALEVÍ FIGUERES
FONS I ESTILS GRANOLLERS
FONS I ESTILS LLORET DE MAR
FONS I ESTILS (CN BARCELONA)
FONS I ESTILS (CN ESPLUGUES)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN VENDRELL)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN FARNERS)
1ª JORN EQUIPS I 1ª LLIGA BENJAMINA
1ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN BADIA)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN CENTELLES)
1ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN CATALUNYA)
1ª LLIGA CATALANA ALEVINA (CN PREMIA)
2ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN VILADECANS)
2ª JORNADA LLIGA CAT. ABSOL + 2ª LLIGA INFANTIL (CN MINORISA)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN SABADELL)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN SABADELL)
1ª LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
1ª LLIGA ABSOL - JUN - INF - ALEVINA (CN TARRACO)
1ª JORNADA DE LLIGA ALEVI (CN IGUALADA)
1ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
1ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN SANT ANDREU)
1ª JORNADA ALEVINA (CN PRAT)
1ª JORNADA LLIGA CLUBS BENJAMI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
1ª JORN LLIGA CLUBS ALEVI (CE MEDITERRANI ) - PISCINA REGENT MENDIETA
1ª JORNADA LLIGA ALEVI (CN CERVERA)
FONS I ESTILS (CN SABADELL)
FONS I ESTILS ALEVI (CN BADIA)
2ª JORNADA LLIGA D´EQUIPS (CN MOLLERUSSA)
2ª JORNADA LLIGA PER EQUIP PREBENJAMI (CN EUROPA SPORTS)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL-JUNIOR-ABSOLUT(CN TARRACO)
1ª JORN FONS I ESTILS ALEVÍ (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MENDIETA
3ª LLIGA INFANTIL I LLIGA CATALANA ABS-JUN (CN S. ANDREU)
LLIGA CATALANA ABSOLUTA INFANTIL (CN PREMIA)
TRF SANT PATROCLE/3ª LL. CAT INF/ FE ALEVI/ 4ª BENJ/2ª PREBENJ (CN SERRADELLS)
FONS I ESTILS ALEVI (CN GRANOLLERS)
FONS I ESTILS ALEVI (CN CORNELLA)
3ª J. LLIGA ABS / JUN / INF (CN GRANOLLERS)
TROFEU DE REIS I GRAN PREMI TURBO (CN LLEIDA)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN CATALUNYA)
FONS I ESTILS ALEVI (CN VILADECANS)
3ª LLIGA INFANTIL, JUNIOR I ABS, 4ª ALEVINA (CN OLOT)
TROFEU DE LA TARDOR (CN BADIA)
2ª J. LLIGA PREBENJAMINA / 4ª J. LLIGA BENJAMINA (CN ATL. BARCELONETA)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN LLORET DE MAR)
3ª J. LLIGA ABS / JUN / INF (CN TARRACO)
1ª JORNADA CAMPIONAT D´OSONA (CN TORELLO)
FONS I ESTILS ALEVI (CN VIC-ETB)
VIII MASTER LLARGA DISTANCIA 3000 / VII RELLEUS MD 4 X 200 (CN VILANOVA) CENTRE ESPORT I SALUT "LA PISCINA"
3ª JORNADA LLIGA INFANTIL/JUNIOR I ABSOLUT (CN TARREGA)
3ª J. LLIGA BENJAMI I 3ª PREBENJAMI (CN MOLLERUSSA)
5A ETAPA: XI TROFEU MÀSTER CIUTAT DEL PRAT (21-01-2017)
FONS I ESTILS ALEVI (CN CAMBRILS)
3ª JORNADA LLIGA INF / JUN / ABSOLUT (CN NAVAS)
4ª J. BENJAMINA/ 2ª J. PREBENJAMINA I 1ª J. FONS I ESTILS ALEVI(CN NAVAS)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN SANT ANDREU)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN PORT D´ARO)
4ª LLIGA ALEVI (CN MARTORELL)
4ª J. LLIGA BENJAMINA/ 2ª J. LLIGA PREBENJAMINA (CN MANRESA)
4ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN IGUALADA)
2ª J. LLIGA PRE-BENJAMI - 4ª J. LLIGA BENJAMI (CN PRAT)
3ª J. LLIGA ABS I JUNIOR (CN IGUALADA )
1ª LLIGA FONS I ESTILS ALEVI (CN TERRASSA)
3ª JORNADA LLIGA INF / JUN / ABSOLUT I 4ª J. ALEVINA(CN G.E.I.E.G)
FONS I ESTILS ALEVI (CN LLEIDA)
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN CERVERA)
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN VILAFRANCA)
3ª J. LLIGA INFANTIL I 4ª J. LLIGA ALEVI (CN CENTELLES)
4ª LLIGA BENJAMINA I 2ª LLIGA PREBENJAMINA (CN ST. FELIU)
3ª J. LLIGA ABS I 3ª J. LLIGA INFANTIL (CN BADIA)
3ª J. LLIGA ABS I JUNIOR (CN SANT SADURNI)
II TROFEU CLUB NATACIO RUBI (CN RUBI - CAN ROSES)
2ª J. LLIGA PRE-BENJAMI - 4ª J. LLIGA BENJAMI (CN MATARO)
2ª JORNADA LLIGA INFANTIL (CN BARCELONA)
3ª J. LLIGA BENJAMI I ALEVINA I 1ª PREBENJAMI (CN SALLENT)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA (CN IGUALADA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN ST. SADURNI)
LLIGA BENJAMI I PREBENJAMI (CN BARCELONA)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA + TROFEU TARDOR (CN INEF LLEIDA)
3ª JORNADA INF/JUN/ABSOLUT (CN VALLIRANA)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MINORISA)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN VIC-ETB)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN MATARO)
TROFEU NADAL FAN/1ª LLIGA PREB/2ª INF/3ª BENJ I ALEVI (CN SERRADELLS)
3ª LLIGA ALEVINA (CN BARCELONA)
3ª LLIGA BENJ/3ª LLIGA ALEV /1 JORN PREBENJ(CN REUS)
3ª LLIGA ALEVINA / 2ª JORNADA LLIGA INF(CN ATL - BARCELONETA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN BADIA)
3ª JORNADA LLIGA CATALANA ALEVINA (CN MOLINS)
2ª J. LLIGA BENJAMINA - 2ª J. LLIGA EQUIPS PRE-BENJAMI (CN NAVAS)
2 JORNADA LLIGA CAT BENJAMINA (AN GRAMANET)
2ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN BADALONA)
VII TROFEU LLORET VILA ESPORTIVA (CN LLORET)
2A ETAPA: 20È FONS I ESTILS MÀSTERS CN SABADELL (26-11-2016)
3ª LLIGA ALEVINA (CN ESPLUGUES)
2ª LLIGA INF/JUN/ABS + TROFEU (CN VILAFRANCA)
2ª LLIGA CATALANA BENJAMI (CN TERRASSA)
3ª LLIGA CAT ABSOL/JUN/INF (CN CORNELLA)
TROFEU RAUL RAMOS (CN OLOT)
3ª JORNADA LLIGA ALEVINA (CN TORELLO)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN BANYOLES)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN RUBI)
3ª JORNADA LLIGA BENJAMI / ALEVI (CN TERRASSA)
1ª JORNADA LLIGA PREBENJAMI I 3ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN PRAT)
2ª JORNADA PREBENJAMINA I 4ª JORNADA BENJAMINA (CN CALELLA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN CALELLA)
3ª JORNADA BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CN LLORET)
3ª JORNADA ALEVI (CN BADALONA)
3ª LLIGA BEJAMI I 1ª LLIGA PREBENJAMI (CN ESPLUGUES)
SANT ANDREU SWIMMING MEETING (CN SANT ANDREU)
1ª JORNADA FONS I ESTILS ALEVINA I TROFEU DESEMBRE (CN PREMIA)
3º JORNADA LLIGA BENJAMI (CN VILADECANS)
3ª LLIGA BEJAMI I 1ª LLIGA PREBENJAMI (CN MARTORELL)
FONS I ESTILS ALEVÍ - I TORNEIG HIVERN (CN CALDES)
1ª JORNADA LLIGA PREBENJAMI I 3ª JORNADA LLIGA BENJAMINA (CN MATARO)
3ª JORNADA LLIGA CATALANA BENJAMINA (CN HOSPITALET)
3ª LLIGA CATALANA ALEVI (CN ST. ANDREU)
XLII TROFEU NADAL (CN TARRACO)
XI GP NATACIÓ MÀSTERS ANTONI MARRUGST (CN VILANOVA) PISCINA MUNICIPAL BADIA DEL VALLÈS P25
3ª JORN CLUBS BENJAMI I 1ª PREBENJAMI (CE MEDITERRANI) - PISCINA REGENT MEDIETA
TROFEU 50É ANIVERSARI CN FIGUERES (CN FIGUERES)

MASTERS

CIRCUIT CATALÀ DE TROFEUS DE NATACIÓ

CAMPIONATS DE CATALUNYA

CIRCUIT MARE NOSTRUM

COMPETICIÓ NO FCN